Kadeti nestačili na Levice.

ŠKP Banská Bystrica "A" : ŠBK Junior Levice 60:76 (9:24, 30:38, 47:55)
štvrtiny : 9:24, 21:14, 17:17, 13:21 TH: 16/9 - 24/14, trojky: 5 - 4, fauly: 22 - 21 .
Body za domácich:Kotorík 10, Siládi 8, Furčák 8, Mokroš 8, Laššák 6, Suriak 5, Horváth 4, Nemček 3, Hradský 3, Demian 3, Majer 2.
Body za hostí:Danielič 17, Bátovský 15, Špaňo 14, Goda 7, Adámik 6, Zigo 6, Lukniš 5, Frtús 4, Slaninka 2, Sirotňák 0, Villém 0.
Rozhodovali:Tomáš Doušek, Marek Matejka
Komentár trénera domácich::Prvá štvrtina bola do 5.minúty vyrovnaná, keď sme viedli 9:8. Potom sme však nepochopiteľne prestali hrať, kopili chybu za chybou a hostia sa dostali do pohodlného vedenia. V druhej štvrtine sme sa "vrátili" do zápasu , keď sme opäť bránili a v útoku sme si prihrávali loptu. V druhom polčase sme pokračovali v hre, ktorú chceme predvádzať. Hostia si udržiavali 7 bodové vedenie. Prišla však "päťminútovka" v ktorej sme dovolili odskočiť Leviciam a bolo rozhodnuté. Dnes nevyšiel zápas rozohrávačom, treba však pochváliť hráčov z lavičky za bojovnosť aj predvedený výkon.