Výsledky z víkendu

Cez víkend boli v zápasovom režime družstvá mladších žiakov, starších žiakov a juniorov.

Mladší žiaci cestovali v sobotu na turnaj do Košíc , kde sa stretli s MBK Victoria Žilina a domácim RIM Basket Košice. V oboch prípadoch sme ťahali za kratší koniec . Keďže v ďalšom kole má naše družstvo voľno, sezóna sa skončila.

Starší žiaci mali na programe zápasy vo SVite a Košiciach . Vo Svite sme začali dobre a prvý polčas sme si vytvorili 8 bodový náskok, v druhom polčase sme sa nevyhli zbytočným stratám a domácich sme posadili na koňa. Prehra o 12 bodov nám velila v Košiciach vyhrať. Začiatok zápasu bol vyrovnaný, no už v prvom polčase sme si vytvorili mierny náskok , ktorý sme ešte v druhom polčase zvýšili a zápas dotiahli do víťazného konca. Týmto víťazstvom sme si definitívne zabezpečili účasť na májovom turnaji o majstra Slovenska.

Juniorov čakal ťažký víkend , zápasy na palubovkách Považskej Bystrici a v Žiline. V hre boli barážové zápasy o postup do najlepšej osmičky . Bohužiaľ , zápasy nám nevyšli podľa predstáv a so sezónou sme sa rozlúčili.

 

 

Tags: