Cez víkend sme ťahali za kratší koniec, len starší žiaci uspeli so Žiarom

Počas víkendu sa do basketbalových zápasov zapojili hneď tri naše družstvá. Juniori odohrali v Komárne len polčas solídny výsledok, v druhom nestačili na domácu kanonádu. Mladší žiaci vycestovali na turnaj do Toplčian. V prvom zápase nestačili na skúsenejšie družstvo domácich, v druhom zápase boli Trnave vyrovnaným súperom, no nakoniec podľahli o 8 bodov. Družstvo starších žiakov v sobotu kontorlovalo zápas doma so Žiarom nad Hronom a vyhralo jasným rozdielom. V nedeľu pricestovalo družstvo Prievidze, favoritovi celej súťaže sme odolávali len do 12 minúty, keď sme vyrovnali na 22:22. Od tohto momentu dominovalo na palubovke len jedno družstvo. 

Výsledkový servis: 

juniori U 19 : BBA Komárno - ŠKP BBC Banská Bystrica 104:54 (45:34)

starší žiaci U 15 : ŠKP BBC Banská Bystrica - BK MŠK Žiar nad Hronom 84:61 (41:19)

                            ŠKP BBC Banská Bystrica - MBA Prievidza 54:89 (24:39)

mladší žiaci U 13:  ŠKP BBC Banská Bystrica - BK Domov Topolčany 13:76 (4:40)

                              BK MBK AŠK Trnava - ŠKP BBC Banská Bystrica 62:54 (32:29) 

Tags: