Mladší minižiaci získali strieborné medaily.

ŠKP Banská Bystrica, 2.miesto na M SR U 11 v sezóne 2015/2016.

Priebeh zápasov druhého hracieho dňa poriadne zamotal tabuľku a až štyri družstvá nastupovali do posledného hracieho dňa so šancou získať medailové umiestnenie. Prvý zápas a víťazstvo Spišskej Novej Vsi zaistilo domácim už pred posledným zápasom turnaja minimálne strieborné medaily. Naši chlapci sa však favorizovanej Nitry nezľakli a dokonale zdramatizovali zápas o majstra. V závere zápasu sa miska váh priklonila na stranu Nitry, ktorá zaslúžene získala najcennejšiu trofej bez jedinnej prehry. Pred šampionátom asi ani najväčší optimisti netipovali našich mladších minižiakov ako adeptov na ktorúkoľvek z medailí. Zisk strieborných medailí je odmenou a zároveň motiváciou pre všetkých hráčov, rodičov a trénerov. Pri vyhodnotení najlepších nechýbali v najlepšiej päťke turnaja ani naši dvaja zástupcovia.

All star turnaja "A": Maroš Šimko, Ľubomír Urban (obaja BKM SPU Nitra), Patrik Matejčík a Lukas Caban ( obaja ŠKP Banská Bystrica) a Tomáš Valentíny (MBK Victoria Žilina "B" )

All star turnaja "B": Lukáš Luttmerding a Bruno Herceg (obaja BK Inter Bratislava), Michal Jasečko (BK 04 AC LB Spišská Nová Ves), Matej Uhrina (MBK Victória Žilina "B"), Jakub Kollár (RIM Basket Košice)

Najužitočnejší hráč turnaja: Maroš Šimko (BKM SPU Nitra)

Najlepší strelec turnaja: Maroš Šimko (BKM SPU Nitra)

Najlepší strelec TH: Tomáš Valentíny ( MBK Victoria Žilina "B)

Cena Fair play : Martin Magvaši (MBK Victoria Žilina "B") 

Basketland "YOU ARE THE FUTURE" : Krištof Kašper (ŠKP Banská Bystrica)

Najmladší účastníci: Filip Urbánoš (ŠKP Banská Bystrica) a Tomáš Caban (ŠKP Banská Bystrica)