DL kadeti: Nitra na domácich nestačila.

BBC Banská Bystrica : BKM SPU Nitra 90:71 (54:28)
štvrtiny: 30:19, 24:9, 23:19, 13:24, TH:21/17 - 18/12, Fauly: 20 - 20, trojky: 5 - 5
Body za domácich:Hradský 16, Kotorík 16, Siládi 14, Nemček 12, Laššák 10, Lepáček 8, Mokroš 6, Nagy 4, Vigaš 4, Belko 0, Záhradár 0, Melezinek 0.
Body za hostí:Konc 17, Volárik 15, Magušin 8, Medo 7, Bača 7, Chovanec 5, Foltín 4, Horinka 4, Sáraz 3, Krčmárik 1.
Rozhodovali:Stanislav Mlynarčík, Marek Matejka.
Komentár trénera domácich:Do zápasu sme vstúpili koncentrovane, v prvej štvrtine padlo veľa bodov. V druhej štvrtine sme zlepšili obranu, keď sme hosťom dovolili dať deväť bodov. V tretej štvrtine sme ešte zvýšili polčasový rozdiel, no už bolo vidieť nesústredenosť a poľavenie. V poslednej štvrtine aj vďaka bodovému rozdielu poľavili, aj napriek tomu sme kontrolovali konečný výsledok.