DL kadeti: Víťazstvo nad lídrom z Považskej Bystrice.

BBC Banská Bystrica : IMC Považská Bystrica 73:50 (28:29)
štvrtiny: 10:12, 18:17, 20:8, 25:13, TH: 17/7 - 8/5, trojky: 8 - 3, fauly: 13 - 17.
Body za domácich:Laššák 21, Siládi 19, Nemček 16, Kotorík 8, Hradský 4, Lepáček 4, Mokroš 1, Furčák 0.
Body za hostí:Kubala 13, Šipkovský 13, Randa 10, Koprda 4, Orihel 4, Šimoňák 2, Vlnieška 2, Trnčík 2, Paulíny 0, Sabo 0, Mytnik 0.
Rozhodovali:Jakub Izák, Radoslav Pavela.
Komentár trénera domácich:Na domácej pôde sme privítali lídra súťaže z Považskej Bystrice, ktorého sme zdolali na jeho palubovke. V úvode sme sa rozbiehali pomalšie a hostia sa ujali vedenia. Podobný priebeh mala celá štvrtina, ktorá skončila rozdielom koša. Aj druhá štvrtina bola vyrovnaná, hosťom sa podarilo odskočiť a v polovici druhej štvrtiny viedli o 8 bodov. V samotnom závere polčase sme zrýchlili hru a skorigovali na polčasový rozdiel jedného bodu. V druhom polčase sme hrali uvoľnenejšie v útoku, v obrane sme získali lopty, po ktorých sme sa dostávali do rýchlych protiútokov. Záverečná štvrtina mala podobný priebeh, preto sme mohli nad lídrom zvíťaziť druhý krát v sezóne.