DL kadeti, víťazstvo nad Levičanmi.

BBC Banská Bystrica : ŠBK Junior Levice 65:47 (31:28)
štvrtiny: 19:10, 12:18, 16:5, 18:14, TH: 23/17 - 21/13, trojky: 6 - 3, fauly: 20 - 24.
Body za domácich:Nemček 17, Siládi 13, Laššák 11, Kotorík 10, Mokroš 7, Furčák 3, Hradský 2, Lepáček 2.
Body za hostí:Zigo 16, Danielič 14, Hrnčír 5, Slaninka 4, Chaban 2, Špaňo 2, Villém 2, Csendes 2, Gatial 0, Goda 0.
Rozhodovali:Donovalová Mária, Vrana Rastislav.
Komentár trénera domácich:V zápase, v ktorom sa viac bojovalo, sme mali dobrý vstup a prvú štvrtinu sme vyhrali o 9 bodov. V druhej štvrtine sme však poľavili v obrane a preto sme sa nepresadzovali v útoku. V šatni sme sa ukľudnili a v tretej štvrtine sme zapli, hlavne v obrane sme hostí takmer k ničomu nepustili. Poslednú štvrtinu sme kontrolovali. Negatívom je nešťastné zranenie hosťujúceho hráča č.25 Villéma, ktorý musel byť ošetrený v nemocnici. V mene celého družstva mu prajeme skoré uzdravenie.