Mladší žiaci v Žiari vyhrali aj remizovali.

MŠK BK Žiar nad Hronom : BBC Banská Bystrica 51:53 (32:27) a 53:53 (25:26)
Prvý zápas, štvrtiny: 10:17, 22:10, 10:17, 9:9. Druhý zápas, štvrtiny: 11:14, 14:12, 15:16, 13:11
Body za hostí:Prvý zápas: Zlocha 20, Simos 9, Ihring 9, Kašper 8, Brhlík 2, Caban 2, Matejčík 2, Heinz 2. Druhý zápas: Zlocha 21, Matejčík 5, Heinz 4, Kašper 4, Brhlík 4, Ihring 4, Simos 3, Krestianko 3, Jablonský 2, Caban 2.
Rozhodovali:Marek Matejka, Eduard Uhrin.
Komentár trénera hostí:V dohrávaných stretnutiach v Žiari nad Hronom sa hrali vyrovnané zápasy. V prvom zápase mali viac šťastia naši chlapci, v ktorom zvíťazili rozdielom koša. V druhom zápase bol priebeh stretnutia vyrovnaný, v závere stretnutia sa domácim podarilo vyrovnať a tak zápas skončil remízou. V stretnutiach play off je možné, aby až tri stretnutia skončili nerozhodne.