Juniori odohrali dobrý zápas s favoritom, na víťazstvo to nestačilo.

ŠKP BBC Banská Bystrica : IMC Považská Bystrica 55:65 (24:33)
štvrtiny: 13:15, 11:10, 11:16, 20:16, TH:21/15 - 17/11, Fauly: 12 - 18, trojky: 4 - 6
Body za domácich:Mokroš 12, Furčák 12, Siládi 9, Hradský 8, Lepáček 5, Suriak 4, Vigaš 4, Demian 1.
Body za hostí:Kubala 14, Šipkovský 14, Krčmárik 14, Trnčík 5, Džanan 5, Mátych 4, Zachar 3, Šimoňák 3, Janíček 3, Orihel 2
Rozhodovali:Tomáš Turček, Kamila Višniarová.
Komentár trénera domácich:Hostia, ktorí sú momentálne lídrom súťaže len s jednou prehrou, išlo o čo najlepšie postavenie v tabuľke. Prvá štvrtina ukázala, že hostia nechcú nič nechať na náhodu a vyhrali ju o 10 bodov. V druhej štvrtine sme ukázali cestu ako by sme mohli uspieť. Aj po prestávke hostia udržiavali bezpečný bodový rozdiel. V polovici záverečnej štvrtiny sa nám podarilo znížiť na 4-bodový rozdiel. V závere sme sa nevyhli chybám, ktoré nás pripravili o lepší výsledok. Chlapci bojovali, hostia boli lepší a vyhrali zaslúžene.