V nedeľu sme zvládli len prvý polčas, domáci kontrolovali zápas.

IMC Považská Bystrica : ŠKP Banská Bystrica 71:52 (14:17, 31:26, 56:40)
štvrtiny: 14:17, 17:9, 25:14, 15:11, TH:28/14 - 25/14, Fauly: 24 - 20, trojky: 5 - 6
Body za domácich:Hrebičík 14, Janiga 13, Smatana 9, Drbul 9, Markovič 6, Brigant 6, Mátych 5, Belúch 5, Mahdoň 2, Pekný 2, Michálek 1, Zemánek 0.
Body za hostí:Supuka 17, Obert 9, Furčák 8, Palka 5, Kotorík 4, Stanček 3, Laššák 2, Hradský 2, Suriak 0, Krč 0.
Rozhodovali:Hančík Miroslav, Višniarová Kamila
Komentár trénera hostí:Stretnutie začalo obojstranne nervózne, družstvá sa naťahovali o každý kôš.Aj vďaka 4 trojbodovým košom sme prvú vyhrali a aj druhá štvrtina bola vzácne vyrovnaná. Posledná minúta polčasu nám však vôbec nevyšla a do šatní sme odchádzali s 5 bodovým mankom. Tento fakt akoby nás poznačil, prestali sme hrať našu hru, nemali sme pohyb, lopta sa nesprávne posúvala a výsledkom bolo uspokojivé vedenie domácich. Keď ani v poslednej štvrtine sme nemali sily na zdramatizovanie zápasu.