Juniori na východe neuspeli.

KB Košice : BBC Banská Bystrica 74:61 (21:12, 39:32, 55:49 )
štvrtiny: 21:12, 18:20, 16:17, 19:12, TH:21/12 - 21/11, Fauly: 22 - 19, trojky: 4 - 6
Body za domácich:Hegeduš 20, Krebes 12, Moščovič 11, Tchúr 11, Eperješi 10, Pancák 10, M. Fedák 0, R.Fedák 0, Nevický 0, Mišinský 0.
Body za hostí:Obert 12, Hradský 11, Kotorík 11, Palka 8, Lepáček 7, Suriak 4, Nemček 3, Supuka 3, Siládi 2, Demian 0.
Rozhodovali:Bujňák Martin, Pastirák Imrich st.
Komentár trénera hostí:Zápas sme chceli začať dobrou obranou, čo nám nevyšlo. Prvá štvrtina bola nedôrazná hlavne v obrannej činnosti. V druhej štvrtine sme zlepšili hru a vrátili sa do zápasu. Po prestávke sme sa dotiahli na rozdiel 4 bodov, no nepremenili sme "tutovky" spod koša a domáci opäť bodovo odskočili. V záverečnej štvrtine domáci kontrolovali stav do víťazného konca. Stretnutie môžeme hodnotiť ako zlepšenie oproti zápasu v Prievidzi, ale na víťazstvo musíme vynaložiť viac snahy.