DL juniori: v poslednom domácom zápase sezóny sme odplatili prehru Leviciam.

BBC Banská Bystrica : ŠBK Junior Levice 77:68 (36:38)
štvrtiny: 19:19, 17:19, 17:6, 24:24, TH:20/13 - 16/10, Fauly: 17 - 23, trojky: 8 - 10.
Body za domácich:Nemček 27, Obert 15, Hradský 9, Furčák 9, Demian 8, Kotorík 7, Supuka 2, Suriak 0, Lepáček 0.
Body za hostí:Adámik 21, Lukniš 19, Zigo 10, Bendík 10, Danielič 4, Csendes 2, Hrnčír 2, Halasz 0.
Rozhodovali:Miroslav Matejčík, Marek Matejka.
Komentár trénera domácich:V poslednom domácom zápase sme privítali hostí z Levíc. Úvodná štvrtina bola vzácne vyrovnaná, plnili sme pokyny a dobre pracovali hlavne na obrannej polovici. V druhej štvrtine sme sa v závere štvrtiny dopustili obranných chýb a tak hostia odchádzali tesným vedením. V tretej štvrtine sme levičanom dovolili dať len dva koše z hry a získali 9 bodový náskok. Posledná štvrtina tak ako prvá bola vyrovnaná, odplatili sme súperovi prehru z prvej polovice súťaže a zároveň sa rozlúčili s domácimi fanúšikmi víťazstvom. Posledný zápas sezóny odohráme v nedeľu v Komárne.