Juniori zvíťazili nad Svitom.

ŠKP BBC Banská Bystrica : BKM Iskra Svit 75:64 (33:42)
štvrtiny: 13:19, 20:23, 16:14, 26:8, TH:12/6 - 17/13, Fauly: 18 - 12, trojky: 5 - 7
Body za domácich:Siládi 20, Kotorík 19, Hradský 17, Vigaš 8, Suriak 4, Mokroš 4, Lepáček 3, Demian 0, Nagy 0, I.Zahradár 0.
Body za hostí:Petraško 17, Ščavnický 15, Janček 15, Suchý 10, Štrbák 5, Lysák 2.
Rozhodovali:Miroslav Matejčík, Jakub Izák.
Komentár trénera domácich:Družstvo Svitu pricestovalo na zápas len so šiestimi hráčmi, za to však príkladne bojovali o každú loptu. Takmer celý prvý polčas sme sa v obrane len prizerali a dovolili sme hosťom odísť na prestávku s pohodlným náskokom. Po prestávke nám ešte hodnú chvíľu trvalo, kým sme pochopili že len kvalitná obrana a nasadenie na 100% nám prinesie ovocie. Aj keď sme zápas priviedli do víťazného konca, viacerí hráči zjavne podcenili súpera, čo sa prejavilo na (ne)tímovom prejave a výkone družstva.