Muži zvíťazili v Bratislave o bod.

BK ŠKP Štart Bratislava : ŠKP BBC Banská Bystrica 79:80 (42:42)
štvrtiny: 20:21, 22:21, 19:23, 18:15, TH:24/12 - 17/13, Fauly: 21 - 20, trojky: 7 - 9
Body za domácich:Páleník 29, Odnoga 11, Otčenáš 11, Ondruš 10, Vojtek 8, Michálek 6, Kirchner 2, Straško 2,Kubinec 0.
Body za hostí:Siládi 22, Rendla 17, Rozim 16, Šoltés 14, Koczkáš 9, Švarc 2, Šušanský 0, Suriak 0.
Rozhodovali:Turčin Marek, Fáber Bruno Sámel, Stopka jozef
Komentár trénera hostí:Obidve družstvá už mali istý postup na finálový turnaj, rozhodovalo o mieste z ktorého naň postúpia. V úvode sme mali mierne navrh, ale domáci hru vyrovnali a aj preto boli všetky štvrtiny vyrovnané. Domáci posilnení o "extraligistov" Interu Páleníka a Ondruša chceli v poslednom domácom zápase uspieť. Výšková a silová prevaha pod košom bola na strane domácich. Bojovnosťou, rýchlosťou a úspešnosťou trestných hodov a spoza trojbodového oblúka sme udržali najtesnejšie víťazstvo.