Odštartovala 1.liga mužov.

BK SO Levoča : ŠKP BBC Banská Bystrica 63:84 (33:45)
štvrtiny: 17:24, 16:21, 13:18, 17:21, TH: 18/14 - 23/16, trojky: 5 - 6, fauly: 22 - 19
Body za domácich:Kolečányi S. 16, Petrovič 15, Bečarik 10, Lenárt 7, Mačupa 5, Kamenický 4, Kolečányi A. 3, Slezák 2.
Body za hostí:Vojtek 24, Šoltés 14, Minárik 14, Vido 12, Muránsky 10, Lepáček 4, Matejčík 3, Melezinek 3.
Rozhodovali:Karniš Peter, Bujňák Martin
Komentár trénera hostí:Minulú sezónu sme sa v Levoči natrápili na víťazstvo. Teraz sme pristúpili k zápasu koncentrovane a zodpovedne. Na obrannej polovici sme nepúšťali domácich k otvoreným strelám. V prvom polčase sme sa ešte nevyhli v útoku k nejakým drobných chybám, no v druhom polčase sme hru na útočnej polovici zlepšili. V závere sa prejavila fyzická a kondičná pripravenosť hráčov, ktorá nám priniesla zaslúžené víťazstvo.