Muži v poslednom zápase zvíťazili nad Lučencom.

ŠKP BBC Banská Bystrica : BKM Lučenec 94:72 (40:40)
štvrtiny: 16:24, 24:16, 30:9, 24:23, TH:16/11 - 27/12, Fauly: 23 - 16, trojky: 15 - 6, TCH: 25.min.hráč hostí Sarna
Body za domácich:Koczkáš 18, Šušanský 16, Rendla 16, Siládi 14, Švarc 13, Šoltés 11, Rozim 6, Kotorík 0, Mokroš 0, Chalupka 0.
Body za hostí:Sarna 32, Smik 12, Pipíška 10, Jackuliak 7, Pánis 6, Galovič 2, Bendík 1, Halász 0, Mederi 0.
Rozhodovali:Ján Kurpaš, Jakub Izák.
Komentár trénera domácich:V poslednom tohtoročnom zápase a zároveň v poslednom pre nás v skupine východ sme hostili družstvo Lučenca. Vstup do stretnutia bol z našej strany dobrý, no postupne hostia preberali aktivitu a prvú štvrtinu vyhrali o 8 bodov. Druhá časť hry skončila presne opačným skóre ako prvá. V polčasovej prestávke sme sa dohodli, že musíme lepšie brániť, komunikovať. Chlapci odviedli v tretej štvrtine kus dobrej práce, hlavne v obrannej činnosti. Samozrejme, že táto činnosť nám dala v útoku krídla. Excelovali sme a skóre v tretej štvrtine 30:9, hovorí za všetko. V poslednej štvrtine dostali príležitosť všetci hráči a kontrolovali sme priebeh zápasu až do záverečnej sirény.